Team

Dit zijn ze, onze kanjers! Ambitieuze mensen die staan voor kwaliteit en professionaliteit. Ons team is de belangrijkste factor voor ons werk. Zij maken het verschil.

Wij hechten in deze samenwerking veel belang aan onze kernwaarden: vertrouwenplezier en betrokkenheid.

Aandacht voor succes, van elkaar leren en groeien! Samen met onze klanten werken wij aan het invullen van praktische oplossingen passend bij hun behoefte.

Directie / Management

Gertjan de Vogel - Directeur

gertjan@regiekr8.nl
06 14 45 23 73

Leanne Dirksen - Directeur

leanne@regiekr8.nl
06 22 73 39 94

Ilse Groeneweg - Operationeel manager Onderwijs

ilse@regiekr8.nl
06 15 41 34 40

Charissa Bosschert - Teammanager Gemeenten

charissa@regiekr8.nl
06 42 46 70 74

Afdeling Onderwijs

Rowin de Haas

rowin@regiekr8.nl

Bob de Vlaming

bob@regiekr8.nl

Tim Duifhuizen

tim@regiekr8.nl

Roella Breederland

roella@regiekr8.nl

Lana Wolters

Bernice van Doorn

bernice@regiekr8.nl

Jacqueline Hermsen

jacqueline@regiekr8.nl

Thomas Habraken

Nino Wielaard

nino@regiekr8.nl

Sanne Krijne

sanne@regiekr8.nl

Mervyn Steltman

mervyn@regiekr8.nl

Michiel Breeman

michiel@regiekr8.nl

Stefan Kerpel

stefan@regiekr8.nl

Ruby Vermaas

ruby@regiekr8.nl

Lidewij Bouter

lodocent@regiekr8.nl

Taco vd Hek

Afdeling Overheid

Robin Tiberius - Team Gemeenten

Kim Zuidema - Team Gemeenten

Bart den Ouden - Team Gemeenten

Bob Roos - Team Gemeenten

Margreet Wigmans - Team Gemeenten

Sacha van Hillo - Team Gemeenten