Wie zijn wij?

Dit zijn ze, onze kanjers! Ambitieuze mensen die staan voor kwaliteit en professionaliteit. Ons team is de belangrijkste factor voor ons werk. Zij maken het verschil. Wij hechten in deze samenwerking veel belang aan onze kernkr8: vertrouwenplezier en betrokkenheid.

Gertjan de Vogel | Directeur | gertjan@regiekr8.nl
Leanne Dirksen | Directeur | leanne@regiekr8.nl
Ilse Groeneweg - Corvers | Operationeel Manager | ilse@regiekr8.nl
Charissa Bosschert | Coördinator Combinatiefuncties | charissa@regiekr8.nl
Kirsten Bakker | Combinatiefunctionaris | LO vakdocent | kirsten@regiekr8.nl
Leonie van der Est | Communicatieadviseur | communicatie@regiekr8.nl
Bob de Vlaming | Combinatiefunctionaris | LO vakdocent | bob@regiekr8.nl
Bart den Ouden | Verenigingsondersteuner | bart@regiekr8.nl
Robin Tiberius | Verenigingsadviseur | robin@regiekr8.nl
Bob Roos | Combinatiefunctionaris | bobroos@hoekschewaardactief.nl
Jacqueline Hermsen | LO vakdocent
Rowin de Haas | LO vakdocent | rowin@regiekr8.nl
Britt van Westen | LO vakdocent
Bernice van Doorn | LO Docent
Lianne Vliet | LO vakdocent
Eric van de Graaf | LO vakdocent
Thomas Habraken | LO vakdocent
Lana Wolters | LO vakdocent
Johan van Ballegooijen | LO Docent
Romy van Heemst | LO docent