Wie zijn wij?

Dit zijn ze, onze kanjers! Ambitieuze mensen die staan voor kwaliteit en professionaliteit. Ons team is de belangrijkste factor voor ons werk. Zij maken het verschil. Wij hechten in deze samenwerking veel belang aan onze kernkr8: vertrouwenplezier en betrokkenheid.

Gertjan de Vogel | Directeur | gertjan@regiekr8.nl
Leanne Dirksen | Directeur | leanne@regiekr8.nl
Ilse Groeneweg - Corvers | Operationeel Manager | ilse@regiekr8.nl
Charissa Bosschert | Coördinator Combinatiefuncties | charissa@regiekr8.nl
Margreet Wigmans | Combinatiefunctionaris | LO vakdocent | margreet@regiekr8.nl
Bob de Vlaming | LO vakdocent | bob@regiekr8.nl
Bart den Ouden | Verenigingsondersteuner | bart@regiekr8.nl
Robin Tiberius | Verenigingsadviseur | robin@regiekr8.nl
Bob Roos | Combinatiefunctionaris | bobroos@hoekschewaardactief.nl
Axel Quist | Combinatiefunctionaris | axel@hoekschewaardactief.nl
Jacqueline Hermsen | LO vakdocent | jacqueline@regiekr8.nl
Rowin de Haas | LO vakdocent | rowin@regiekr8.nl
Britt van Westen | LO vakdocent
Bernice van Doorn | LO Docent | bernice@regiekr8.nl
Lianne Vliet | LO vakdocent
Eric van de Graaf | LO vakdocent | eric@regiekr8.nl
Thomas Habraken | LO vakdocent | thomas@regiekr8.nl
Lana Wolters | LO docent | lana@regiekr8.nl
Johan van Ballegooijen | LO Docent | lodocent@regiekr8.nl
Romy van Heemst | LO docent