Wie zijn wij?

Dit zijn ze, onze kanjers! Ambitieuze mensen die staan voor kwaliteit en professionaliteit. Ons team is de belangrijkste factor voor ons werk. Zij maken het verschil.

Wij hechten in deze samenwerking veel belang aan onze kernwaarden: vertrouwenplezier en betrokkenheid.

Uw aanspreekpunt

Directie
Gertjan de Vogel of Leanne Dirksen

Operationeel manager Onderwijs
Ilse Groeneweg-Corvers

Teammanager combinatiefuncties
Charissa Bosschert

Gertjan de Vogel | Directeur | gertjan@regiekr8.nl | 0614452373
Leanne Dirksen | Directeur | leanne@regiekr8.nl | 0622733994
Ilse Groeneweg - Corvers | Operationeel Manager | ilse@regiekr8.nl | 0615413440
Charissa Bosschert | Teammanager Combinatiefuncties | charissa@regiekr8.nl | 0642467074
Margreet Wigmans | Combinatiefunctionaris | LO vakdocent | margreet@regiekr8.nl
Bob de Vlaming | LO vakdocent | bob@regiekr8.nl
Bart den Ouden | Verenigingsondersteuner | bart@regiekr8.nl
Robin Tiberius | Verenigingsadviseur | robin@regiekr8.nl
Bob Roos | Combinatiefunctionaris | bobroos@hoekschewaardactief.nl
Kim Zuidema | Cultuurcoach | kim@hoekschewaardactief.nl
Jacqueline Hermsen | LO vakdocent | jacqueline@regiekr8.nl
Rowin de Haas | LO vakdocent | rowin@regiekr8.nl
Bernice van Doorn | LO Docent | bernice@regiekr8.nl
Eric van de Graaf | LO vakdocent | eric@regiekr8.nl
Thomas Habraken | LO vakdocent | thomas@regiekr8.nl
Lana Wolters | LO docent | lana@regiekr8.nl
Romy van Heemst | LO docent
Tim Duifhuizen | LO docent | tim@regiekr8.nl
Alex Roovers | LO docent
Roëlle Breederland | LO docent | roella@regiekr8.nl
Robin Bakx | LO docent | robinbakx@regiekr8.nl
Jaap Verhagen | LO docent | lodocent@regiekr8.nl
Teun van der Schrier | LO docent
Silvan Fokkens | LO docent